sniadanie_na_trawie.jpg [600x399]

Stół z pysznościami

 

Piękny dzień podarowała nam natura na celebrowanie wspólnego czasu. Sezon na śnaidania na trawie, pikiniki uważamy za otwarty.


Czas spędziliśmy przy wspólnej zabawie, grzaniu się w słońcu, włoskich szlagierach i pysznym jedzeniu. Każdy przybył z własnym koszykiem piknikowym. Spotkaliśmy się w sercu Wlenia, ale w zacisznym miejscu - na Skwerku Gołębiarki.
Ten czas pełen słońca celebrowaliśmy w doborowym towarzystwie - międzynarodowym. Byli nasi znajomi z Holandii, Wrocławia, Jeleniej Góry, Pławnej, kuracjusze z sanatorium, mieszkańcy Wlenia i okolic.


Bardzo dziękujemy przyjaciołom z Klubu Pięć Kwadrat, którzy przyszli z wielkim koszem i wspólnie z nami rozegrali meczyk w bule.


Serdecznie dziękujmey również wleńskieg grupie zumby z Kasią - instruktorką. Wspaniały to był pokaz zumby na trawie i dodał nam nowej energii.


Ostatnią godzinę śniadania spędziliśmy wśród chwastów jadalnych. Za inspirujący warsztat dziękujemy Chwastożercom i Ani Rumińskiej.


Organizatorem Śniadania na Trawie było OKSiT a naszym zacnym patronem był Slow Food Dolny Śląsk.


Dziękujemy, bo to był na prawdę slow czas i slow food Uśmiech

Fotorelacja - album OKSiT Wleń na facebooku - link poniżej

<< KLIKNIJ TUTAJ >> aby przejść do albumu

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu ul. Chopina 2 59-610 Wleń, tel. sekretariat 757136268, tel. biblioteka 757136887, oksit.wlen@gmail.com, dyrektor.oksit@gmail.com, biblioteka@wlen.pl, REGON: 230926446, NIP: 616-11-62-946, Bank Spółdzielczy Oddział Wleń: 56838410190000058920000001

Realizacja: IDcom.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.