noc_w_kinie.jpg [600x399]

Na zdjęciu: publiczność w Kinie za Rogiem JUTRZENKA we Wleniu podczas nocnego pokazu, 21-22 maj 2016

 

To była bardzo dłuuuuga noc, a może krótka? Trudno to nam ocenić, bo wydarzeń wiele, ale wszystko się działo tak szybko,że zupełnie straciliśmy poczucie czasu. Wystartowaliśmy blokiem filmowym dla dzieci. A potem do rana, aż do jutrzenki w doborowym towarzystwie Kinomaniaków przeżyliśmy kinową noc. Wśród widzów nasi stali Goście - sympatycy naszego kina, ale również zupełnie nowi- z bliska i z daleka. Bo wieść o naszej filmowej nocy rozniosła się echem.


Od miesiąca szykowaliśmy się do tej nocy. Szukaliśmy intrygujących filmów, ciekawej formuły, Partnerów - Darczyńców, dobrych logistycznych rozwiązań. Trudno było przewidzieć, czy pomysł spędzenia sobotniej nocy w kinie wypali. A tu - proszę - pełna sala!


Między seansami można było się posilić i wymienić wrażeniami kinowymi w specjalnie na tą noc otwartej Kinowej Kawiarence.
Podczas kinowego maratonu zarówno dziecięca widownia, jak i dorośli mogli zmienić repertuar, co odbywało się drogą głosowania. To wzmacnia bardzo ideę Kina za Rogiem - kina, dla którego Widz jest absolutnie najważniejszy i to Widz ma największy wpływ na to co można obejrzeć u nas na ekranie.


Dodatkową atrakcją była oczywiście możliwość spania w domu kultury - skorzystało z niej kilka rodzin oraz pokaźna grupa dzieciaków, która " rozbiła obóz" po wieczornych seansach dla dzieci w naszej Bawialni, piętro wyżej nad kinem.
Każdy z Widzów kinowej nocy wrócił do domu przepełniony magią kina. Dodajmy, że wszyscy Widzowie obdarowani zostali nagrodami, które ufundowali zaprzyjaźnieni z Kinem za rogiem JUTRZENKA Sponsorzy.


Drodzy Widzowie! Bardzo dziękujemy za tą wspaniałą, wyjątkową noc, którą spędziliśmy razem. Dla nas było to niezwykłe doświadczenie i wielka radość.

 

A tymczasem nasze kino zaprasza Was na wszystkie kolejne seanse.

 

Sponsorami pierwszej nocy w Kinie za Rogiem JUTRZENKA byli:

 

 

Dziękujemy!


Niech JUTRZENKA będzie z nami!

Fotorelacja - album OKSiT Wleń na facebooku - link poniżej

<< KLIKNIJ TUTAJ >> aby przejść do albumu

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu ul. Chopina 2 59-610 Wleń, tel. sekretariat 757136268, tel. biblioteka 757136887, oksit.wlen@gmail.com, dyrektor.oksit@gmail.com, biblioteka@wlen.pl, REGON: 230926446, NIP: 616-11-62-946, Bank Spółdzielczy Oddział Wleń: 56838410190000058920000001

Realizacja: IDcom.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.