zakrecona_nutka.jpg [600x593]

 Na zdjęciu: moment wręczania nagród

 

Po raz dziesiąty sala pękała w szwach od uczestników i publiczności, którzy wspaniale bawili się podczas Jubileuszowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej ZAKRĘCONA NUTKA 2016.


Młodzi artyści przygotowani pod czujnym okiem nauczycieli i animatorów prezentowali swoje umiejętności w kategoriach zespoły i soliści.


I tak śpiewały przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.


Przyznać musimy, że dzieciaki zachwycają nas swoją energią,głosami. Poziom festiwalu rośnie z roku na rok.
W występach uczestników i wdać duży wkład opiekunów.


Wśród gości festiwalu - burmistrz Miasta i Gminy Wleń Artur Zych, dyrektor przedszkola Eulalia Bocheńska Foina, dyrektor Zespołu Szkół we Wleniu Wiesław Gierczyk.


Przybyło też grono rodziców, dziadków, rodzeństwa.


Po raz pierwszy na Festiwalu gościliśmy uczniów z Niepublicznego Gimnazjum we Lwówku Śląskim.


Jury w składzie:

  • Zbigniew Berdzik- przewodniczący
  • Renata Galik
  • Agnieszka Marceluk

ogłosiło następujący werdykt:


I miejsce otrzymały wszystkie przedszkolaki, a więc:
Smerfy (Urszula Kurek), Żabki ( Paulina Żelazowska, Alicja Malinowska), Kubusie ( Irena Pasierbska) i Pchełki (Monika Sękowska) oraz Otylia Pachota- jedyna solistka z Pilchowic.


W kategorii klas I - III


zespoły:

  • I miejsce - klasa I SP Pilchowice (Joanna Skrobuk)
  • II miejsce - kl IIb SP Wleń (Barbara Worobij)
  • III miejsce - kl IIa SP Wleń (Małgorzta Matejewicz)


soliści:

  • I miejsce - Lena Pierścińska (Stanisława Pudło)
  • II miejsce - Julia Sztela (Ewa Frąckowiak)
  • III miejsce - Kornelia Klimko (Stanisława Pudło)


W kategorii klas IV - VI


zespoły:

  • I miejsce - Agnieszka Biełousow, Martyna Grochowska (Anna Komsta)
  • II miejsce - Ada Gap, Dominika Kostrzewa (Łukasz Markowski)
  • III miejsce - Sandra Kościńska, Ania Guenther, Ala Romańska (Łukasz Markowski)


soliści:

  • I miejsce - Irek Dawidowicz (Łukasz Markowski)
  • II miejsce - Agnieszka Biełousow (Anna Komsta)
  • II miejsce - Martyna Grochowska (Anna Komsta)
  • III miejsce - Emil Kowaliszyn (Łukasz Markowski)


W kategorii gimnazjum:


zespoły:

  • I miejsce - Julia Czesnowska, Martyna Taraska, Ola Odyjas, Iza Kuśnierzewska ( Łukasz Markowski) gimnazjum Wleń
  • II miejsce - zespół Niepublicznego Gimnazjum we Lwówku Śl. (Grażyna Najmrodzka, Romana Żoga)


soliści:

  • I miejsce - Iza Kuśnierzewska (Łukasz Markowski)
  • II miejsce - Martyna Taraska (Łukasz Markowski)
  • II miejsce - Zuzia Pietruszkiewicz (Anna Komsta)
  • III miejsce - Arkadiusz Majkut (Romana Żoga) Lwówek Śl.


Wszystkim bardzo gratulujemy!  Publiczności dziękujemy!


Nagrodami w festiwalu były bilety do Kina za Rogiem JUTRZENKA we Wleniu.


Fotorelacja z imprezy - album OKSiT Wleń na facebooku - link poniżej

<< KLIKNIJ TUTAJ >> aby przejść do albumu

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu ul. Chopina 2 59-610 Wleń, tel. sekretariat 757136268, tel. biblioteka 757136887, oksit.wlen@gmail.com, dyrektor.oksit@gmail.com, biblioteka@wlen.pl, REGON: 230926446, NIP: 616-11-62-946, Bank Spółdzielczy Oddział Wleń: 56838410190000058920000001

Realizacja: Stronakultury.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.