Sztuka piękna jak Mama! Zapraszamy na Dzień Matki do Kina za Rogiem JUTRZENKA!

 (link otworzy duże zdjęcie)
Przypomnij sobie, kiedy ostatnio Mama była w kinie?
A kiedy byliście w kinie razem?
A czy kiedykolwiek oglądaliście spektakl baletowy Teatru Balszoj
Nie pamiętasz?
To było dawno?
A może nigdy?
Wychodzimy Wam na przeciw z propozycją
Zamówcie bilety, my zrobimy w Waszym imieniu karnet dla Mamy
Co proponujemy?

W sobotę 25 maja o godz. 19.00
ŚPIĄCA KRÓLEWNA/ spektakl baletowy Teatru Balszoj
Baletowa wersja baśni Charles’a Perraulta to klasyk nad klasykami. Spektakl nie tylko opowiada historię Śpiącej Królewny, ale jest przede wszystkim pełnym uroku, barw i tanecznej wirtuozerii baletowym koncertem, wymagającym zaangażowania olbrzymiego zespołu, w tym uczniów szkoły baletowej, a także kilkudziesięciu solistów. „Śpiąca królewna” to także przedstawienie o niezwykłej urodzie plastycznej, przenoszące nas w czasy carskiej Rosji i bogatych wystawień w carskich teatrach. Oryginalną choreografię twórcy rosyjskiego baletu i rosyjskiej szkoły tańca Mariusa Petipy odtworzył, zarazem opracowując ją na nowo, od lat związany z moskiewskim zespołem Jurij Grigorowicz.
bilet 30 zł

50 WIOSEN AURORY/ komediodramat francuski
Aurora jest po pięćdziesiątce. Ach, te uderzenia gorąca… I właśnie straciła pracę. I te uderzenia gorąca… Jej córka oznajmiła, że jest w ciąży. No i znów te uderzenia gorąca…
Jak tu dalej żyć, gdy staje się coraz bardziej przezroczysta dla otoczenia? Już nie młoda, jeszcze nie stara, wciąż atrakcyjna, ale nie wierząca w siebie. I na dodatek spotyka swoją młodzieńczą miłość… Nie jest łatwo mieć pięćdziesiąt lat.
Portret dojrzałej kobiety, bez idealizowania i bez dramatyzowania. Słodko-gorzki, zabawny, prawdziwy. Lektura obowiązkowa dla kobiet 50+. I dla starszych. I młodszych.
bilet- 8 zł
Zapraszamy!

Opublikowano: 08 maja 2019 20:48

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 152

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu ul. Chopina 2 59-610 Wleń, tel. sekretariat 757136268, tel. biblioteka 757136887, oksit.wlen@gmail.com, dyrektor.oksit@gmail.com, biblioteka@wlen.pl, REGON: 230926446, NIP: 616-11-62-946, Bank Spółdzielczy Oddział Wleń: 56838410190000058920000001

Realizacja: Stronakultury.pl

Godło Polski i logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.